Provozovatel: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, 678 01 Blansko, IČ: 05052955, info@hp36.cz

NONSTOP ELEKTRO pohotovost


Potřebujete rychle a kvalitně opravit závadu na rozvodech elektriky? 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce jsme tu pro Vás, abychom odstranili veškeré poruchy a havarie na ELEKTROINSTALACI. Náš technik je připraven zajistit kompletní servis a opravy bezprosatředně po Vašem zavolání. Pokud je opravy náročnější snažíme se , abychom Vám zajistili provizorní zajištění fungování elektriny do doby odstranění závady.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, NA JEDNOM TELEFONÍM ČÍSLE
HOTline: +420 606 99 00 99

Máte nefunční či spálený jistič, pojistky či přoudový chránič? Nefunguje Vám zásuvka či vypánač? Nesvítí Vám světlo? Nefunguje bojler, elektrický kotel či elektrické topení? Volejte ve dne v noci……………rádi Vám vše opravíme. Provádíme veškeré havarijní a servisní práce elektrorozvodů nízkého napětí do 1000V pro Vaše rodinné domy, bytové jednotky, komerční prostory (kanceláře,provozovny,sklady,aj.), parkoviště, garáže, stavby, atd.

FÉROVÁ CENA od 1.080,- Kč

Cena obsahuje dopravu na místo opravy a následných 30min. servisních prací. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Na standartní opravy v rámci poruch a havarií na odstranění závady je tento čas dostačující. Ostatní ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd MAX. 2 HODINY od nahlášení poruchy

Náš technik k Vám dorazí v nejkratším možném čase, nejdéle však do dvou hodin od nahlášení poruchy na našem telefonním čísle +420 606 99 00 99. Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.

NEZAPOMEŇTE,
ŽE PRADIDELNÁ REVIZE ELEKTROINSTALACE, HROMOSVODU A ELEKTRICKÝCH SPOTŘEBIČŮ JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTI ČI PROVOZOVNY A ČASTOKRÁT TAK PŘEDCHÁZÍTE SAMOTNÝM HAVÁRIÍM.


Hlášené havárie

Plánované odstávky