Provozovatel: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, 678 01 Blansko, IČ: 05052955, info@hp36.cz

NONSTOP KOMINICKÁ POHOTOVOST


Ucpané komíny a spalinové cesty jsou nejčastější příčinou vzniku požárů či otrav oxidem uhelnatým. Proto je nutné v případě zjištění výskytu kouře či štiplavého zápachu v domácnosti, kanceláři, provozovně, výrobních či skladových objektech, neprodleně volat KOMINÍKA. Ten je schopen rychle a odborně posoudit příčinu výskytu spalin v objektu a sjednat nápravu.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, NA JEDNOM TELEFONÍM ČÍSLE
HOTline: +420 606 99 00 99

Zajistíme Vám kompletní servis, zajišťující bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin od spotřebičů na jakékoliv druhy paliv. Dále zajistíme kontroly komínů, prohlídky, revize, čištění, frézování, prohlídky komínovou kamerou a samozřejmě odborné poradenství.

FÉROVÁ CENA od 1.080,- Kč

Cena obsahuje dopravu na místo opravy a následných 30min. servisních prací. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Zpravidla pokud se jedná o poruchu na komínu či odvodu spalin, která obnáší náročnější opravu, náš kominík se s Vámi domluví na následném termínu i ceně za danou opravu. Ostatní ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd MAX. 2 HODINY od nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie komínu či spalinové cesty v Brně a okolí budeme od nahlášení poruchy velmi rychle, nejdéle však do dvou hodin od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99.Pokud výjezd není okamžitě, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.

NEZAPOMEŇTE,
ŽE PRADIDELNÁ REVIZE SPALINOVÍCH CEST JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTI ČI PROVOZOVNY A ČASTOKRÁT TAK PŘEDCHÁZÍTE SAMOTNÝM HAVÁRIÍM.