Provozovatel: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, 678 01 Blansko, IČ: 05052955, info@hp36.cz

NONSTOP SERVIS ODPADY A KANALIZACE


Ucpal se Vám záchod? Neodtékají Vám odpady? Máte ucpaný septik a neodtáká Vám kanalizace? Potřebujete rychlou pomoc, závady na odpadech a kanalizaci jsou provázeny nepříjemným zápachem a nepořádkem skrytým v kanalizaci. Časté příčiny závad a poruch na odpadním vedení jsou způsobeny nedostatečnou údržbou tohoto zařízení, kdy se po určitém čase kanalizační či odpadní vedení ucpe usazeninami, které odpadní voda odvádí. Naši technici Vám odpady pročistí, v případě že to není možné, vymění část neprůchozího potrubí, vymění vadné kalové čerpadlo a to vždy rychle a odborně.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, NA JEDNOM TELEFONÍM ČÍSLE
HOTline: +420 606 99 00 99

Dále jsme schopni zajistit kamerové zkoušky kanalizačního či stoupacího odpadního vedení pro zjištění příčiny závady, následné vyfrézování či propláchnutí tlakovou vodou. Zajistíme opravu či výměnu čerpadel či plováků septikových jímek. V případě, že máte ucpaný odpad či kanalizaci neváhejte se na nás kdykoli obrátit, jsme tu pro Vám NONSTOP!

FÉROVÁ CENA

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd V DEN nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie odpadu či kanalizace v Brně a okolí budeme velmi rychle od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99. Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.

NEZAPOMEŇTE,
ŽE PRADIDELNÁ ÚDRŽBA ODPADNÍCH A KANALIZAČNÍCH POTRUBÍ A SEPTIKŮ JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTI ČI PROVOZOVNY A ČASTOKRÁT TAK PŘEDCHÁZÍTE SAMOTNÝM HAVÁRIÍM.