Provozovatel: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, 678 01 Blansko, IČ: 05052955, info@hp36.cz

NONSTOP POČÍTAČOVÝ SERVIS


Nefunguje Vám počítač? Potřebujete rychle a kvalitně opravit závadu na Vašem počítači, tiskárně, monitiru či samotných datových rozvodech nebo počítačové síti? 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce jsme tu pro Vás, abychom odstranili veškeré poruchy a havarie na POČÍTAČÍCH u Vás doma či v kanceláři. Náš technik je připraven zajistit kompletní servis a opravy bezprosatředně po Vašem zavolání. Pokud je opravy náročnější snažíme se , abychom Vám zajistili provizorní zajištění fungování do doby odstranění závady.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, NA JEDNOM TELEFONÍM ČÍSLE
HOTline: +420 606 99 00 99

Máte nefunční tiskárnu a potřebujete nutně tisknout, počítač Vám funguje ale hlásí Vám systémovou chybu? Nefunguje Vám vnitřní síť v kancelářích? Nevíte si rady s instalací či nastavením softwaru? Nezoufejte! Volejte ve dne v noci……………rádi Vám vše opravíme. Provádíme veškeré havarijní a servisní práce počítačů a počítačových sítí u Vás doma, v kanceláři, prodejně či skladech. Nikam nic nevozte zajistíme Vám veškerý servis přímo u Vás.

FÉROVÁ CENA od 880,- Kč

Cena obsahuje dopravu na místo opravy a následných 30min. servisních prací. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Na standartní opravy v rámci poruch a havarií na odstranění závady je tento čas dostačující. Ostatní ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd MAX. 2 HODINY od nahlášení poruchy

Náš technik k Vám dorazí v nejkratším možném čase, nejdéle však do dvou hodin od nahlášení poruchy na našem telefonním čísle +420 606 99 00 99. Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.


V PŘÍPADĚ NUTNOSTI OPRAVY ČI VÝMĚNY V AUTORIZOVANÉM SERVISE, ZAJISTÍME PRO VÁS VEŠKEROU ADMINISTRATIVU A DOPRAVU PŘESNĚ TAM KAM POTŘEBUJETE.