Provozovatel: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, 678 01 Blansko, IČ: 05052955, info@hp36.cz

NONSTOP TOPENÁŘSKÁ POHOTOVOST


Je Vám zima, protože Vám nefunguje topení, kotel či bojler? Potřebujete rychle a odborně odstranit závadu či poruchu na TOPENÍ? Teplo patří ke komfortu každé domácnosti a veškeré výpadky způsobené poruchou jsou velmi nepříjemné. Proto Vám přinášíme služby našich techniků, kteří jsou připraveni takovéto problémy vyřešit. Výpadky tepla převážně v zimním obdodbí nepřinášejí pouze nepříjemný pocit chladu, ale současně mohou mít za následek další závažné poruchy způsobené zamrznutím vodovodní soustavy, promrzání zdiva atd.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, NA JEDNOM TELEFONÍM ČÍSLE
HOTline: +420 606 99 00 99

Naše topenářská pohotovost řeší nejen vzniklé poruchy a havarie na topných soustavách, ale preventivními kontrolami, údržbou či servisními prohlídkami kotlů, topných těles, zásobníků vody, jsou schopni předcházet samotným závadám v období, kdy jsou jakékoli závady na topení nežádoucí. Přehled autorizací pro jednotlivé značky kotlů naleznete v kategorii SERVIS KOTLŮ!

FÉROVÁ CENA od 1.280,- KČ

Cena obsahuje dopravu na místo opravy a následných 30min. servisních prací. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Zpravidla pokud se jedná o poruchu na kotli nebo zásobníku vody, není možné samotnou závadu odstranit hned, jelikož technici nejsou schopni vozit veškeré náhradní díly ke všem kotlům, proto se snaží zařízení zajistit proti dalšímu poškození a na místě si s Vámi dohodnou termín výměny poškozenýho dílu. Ostatní ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd MAX. 2 HODINY od nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie topení v Brně a okolí budeme od nahlášení poruchy velmi rychle, nejdéle však do dvou hodin od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99.Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.

NEZAPOMEŇTE,
ŽE PRADIDELNÝ SERVIS KOTLŮ A TOPNÝCH ZAŘÍZENÍ JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTI ČI PROVOZOVNY A ČASTOKRÁT TAK PŘEDCHÁZÍTE SAMOTNÝM HAVÁRIÍM.


Hlášené havárie

Plánované odstávky