Provozovatel: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, 678 01 Blansko, IČ: 05052955, info@hp36.cz

NONSTOP TOPENÁŘSKÁ POHOTOVOST


Je Vám zima, protože Vám nefunguje topení, kotel či bojler? Potřebujete rychle a odborně odstranit závadu či poruchu na TOPENÍ? Teplo patří ke komfortu každé domácnosti a veškeré výpadky způsobené poruchou jsou velmi nepříjemné. Proto Vám přinášíme služby našich techniků, kteří jsou připraveni takovéto problémy vyřešit. Výpadky tepla převážně v zimním obdodbí nepřinášejí pouze nepříjemný pocit chladu, ale současně mohou mít za následek další závažné poruchy způsobené zamrznutím vodovodní soustavy, promrzání zdiva atd.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, NA JEDNOM TELEFONÍM ČÍSLE
HOTline: +420 606 99 00 99

Naše topenářská pohotovost řeší nejen vzniklé poruchy a havarie na topných soustavách, ale preventivními kontrolami, údržbou či servisními prohlídkami kotlů, topných těles, zásobníků vody, jsou schopni předcházet samotným závadám v období, kdy jsou jakékoli závady na topení nežádoucí. Přehled autorizací pro jednotlivé značky kotlů naleznete v kategorii SERVIS KOTLŮ!

FÉROVÁ CENA

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd V DEN nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie topení v Brně a okolí budeme velmi rychle od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99.Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.

NEZAPOMEŇTE,
ŽE PRADIDELNÝ SERVIS KOTLŮ A TOPNÝCH ZAŘÍZENÍ JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTI ČI PROVOZOVNY A ČASTOKRÁT TAK PŘEDCHÁZÍTE SAMOTNÝM HAVÁRIÍM.


Hlášené havárie

Plánované odstávky