Provozovatel: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, 678 01 Blansko, IČ: 05052955, info@hp36.cz

NONSTOP SERVIS VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE


V dnešní době, pro pohodlí nás všech, se neobejdeme bez vzduchotechnických a klimatizačních zařízení ať už doma či v práci nebo obchodě a restauraci. Vzduchotechnika je nedílnou součástí každého špatně větratelného prostoru, zajišťuje nám odvod často vydýchaného vzduchu a přivádí vzduch čerství. V případě havarie vzduchotechniky jsou pak takového prostory po chvilce neobyvatelné. proto je nutné v takovém případě rychle zajistit odbornou specializovanou pomoc.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, NA JEDNOM TELEFONÍM ČÍSLE
HOTline: +420 606 99 00 99

Klimatizace nám přináší v horkém letním období příjemnou pokojovou teplotu doma či na pracovišti. V dnešní době tato zařízení tém fungují při nutnosti topení a lidé si častokrát jako zdroj chladu i tepla volí takovéto zařízení. Proto jsme připraveni v případě poruchy zajistit rychlou a odbornou opravu našimi techniky.

FÉROVÁ CENA od 880,- Kč

Cena obsahuje dopravu na místo opravy a následných 30min. servisních prací. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Zpravidla pokud se jedná o poruchu na motoru vzduchotechnické jednotky či klimatizační jednotce, není možné samotnou závadu odstranit hned, jelikož technici nejsou schopni vozit veškeré náhradní díly ke všem zařízením, proto se snaží zařízení zajistit proti dalšímu poškození a na místě si s Vámi dohodnou termín výměny poškozeného dílu. Ostatní ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd MAX. 2 HODINY od nahlášení poruchy

V případě potřeby jsme schopni rychle reagovat a na místě havárie v Brně a okolí budeme od nahlášení poruchy velmi rychle, nejdéle však do dvou hodin od nahlášení poruchy na našem tel. čísle +420 606 99 00 99.Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky instruováni pro zajištění místa poruchy do doby příjezdu.

NEZAPOMEŇTE,
ŽE PRADIDELNÝ SERVIS A ÚDRŽBA VZDUCHOTECHNICKÝCH A KLIMATIZAČNÍCH ZAŘÍZENÍ JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ KAŽDÉ DOMÁCNOSTI ČI PROVOZOVNY A ČASTOKRÁT TAK PŘEDCHÁZÍTE SAMOTNÝM HAVÁRIÍM.