Provozovatel: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, 678 01 Blansko, IČ: 05052955, info@hp36.cz

NONSTOP ZÁMEČNICKÁ pohotovost


Potřebujete rychle a bez poškození otevřít či odemknout zabouchnuté či zamčené dvěře od bytu, rodinného domu či automobilu??? 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce jsme tu pro Vás. Náš technik je připraven zajistit rychlý servis a opravu bezprostředně po Vašem zavolání. Pokud je opravy náročnější snažíme se, abychom Vám zajistili provizorní zajištění dveří do doby odstranění plného zprovoznění.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ, NA JEDNOM TELEFONÍM ČÍSLE
HOTline: +420 606 99 00 99

Zabouchli jste si dvěře nebo jste někde stratili klíče a teĎ nevíte jak se dostat domů? Nezoufejte a zavolejte nám. Volejte ve dne v noci……………rádi Vám dvěře co nejrychleji otevřeme. Otvíráme veškeré zámky standartního typu, bezpečnostní, vícebodové, závory ve Vašem rodinném domě, bytové jednotce, komerčních prostorech (kanceláře,provozovny,sklady,aj.), garáže, atd. Dále Vám otevřeme všechny typy motorových vozidel bez poškození a to i zabezpečené SAFE.

FÉROVÁ CENA

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Příjezd DO 60 MINUT od nahlášení poruchy

Náš technik k Vám dorazí v nejkratším možném čase, nejdéle však do dvou hodin od nahlášení poruchy na našem telefonním čísle +420 606 99 00 99. Pokud výjezd není okamžitý, jste našimi techniky informováni o postupu do doby příjezdu.

UPOZORNĚNÍ,
V PŘÍPADĚ, ŽE NEJSTE SCHOPNI JAKKOLIV PROKÁZAT VLASTNICKÝ ČI JINÝ VZTAH K OTVÍRANÉMU OBJEKTU ČI VOZIDLU, JE NUTNÉ PŘIZVAT K ASISTENCI MĚSTSKOU POLICII ČI POLICII ČESKÉ REPUBLIKY.